Adaptacje projektów

MJS studio to doświadczona pracownia architektoniczna wykonująca adaptacje projektów gotowych mazowieckie. Dopasujemy kupiony przez Ciebie projekt do działki i Twoich potrzeb. Sprawdź, dlaczego warto zamówić adaptację projektu właśnie u Nas.

Adaptacje projektów

Adaptacje projektów

Zanim uzyskasz pozwolenie na budowę w oparciu o gotowy projekt domu, musisz dokonać jego adaptacji. Możesz zlecić ją jedynie biuru projektowemu, w którym pracują architekci posiadający uprawnienia budowlane. Postaw na pracownię z bogatym doświadczeniem i imponującym portfolio realizacji.
W MJS Studio dopasujemy wybrany przez Ciebie projekt gotowy do wymagań lokalnych, specyfiki działki oraz indywidualnych potrzeb. Dokonamy w nim zmian i modyfikacji, o których myślałeś jeszcze przed zakupem tego projektu. Adaptację wykonamy poprawnie, sprawnie i w rozsądnej, niewygórowanej cenie.

Wykonujemy adaptacje projektów gotowych na rzecz inwestorów prywatnych z województwa mazowieckiego. Obsługujemy klientów z Warszawy i okolic oraz miejscowości takich jak Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock czy Wołomin. Znamy Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego obowiązujące w wyżej wymienionych miastach, jak również cechy charakterystyczne lokalnych działek. Z tego względu możemy nazwać się jedną z najlepszych pracowni architektonicznych, w których można zamówić adaptacje projektów mazowieckie.

Nasza oferta

Sprzedaż projektów gotowych

Sprzedaż projektów gotowych

Posiadamy gotowe projekty domów od 20 sprawdzonych wydawców. Pomagamy w wyborze projektu domu na miarę oczekiwań i potrzeb.

Adaptacje projektów mjs studio

Adaptacje projektów

Wykonujemy adaptacje projektów gotowych wraz ze zmianami projektowymi. Oferujemy też wsparcie w pozyskiwaniu dokumentów i pozwoleń na budowę.

Projekty indywidualne

Projekty indywidualne

Świadczymy usługi architektoniczne i proponujemy projekty indywidualne na zamówienie wymagających klientów prywatnych i firmowych. więcej →

Polecani Wykonawcy

Polecani Wykonawcy

Prowadzimy bazę sprawdzonych wykonawców działających na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, którą udostępniamy wszystkim klientom.

Kredyt na dom

Kredyt na dom

Proponujemy wsparcie w pozyskaniu finansowania inwestycji budowlanych. Z nami otrzymasz kredyt na dom na atrakcyjnych warunkach!

Projekty domów

Projekty domów

Projekty domów to nasza specjalność. Posiadamy bazę projektów gotowych i pracownię, w której wykonujemy adaptacje oraz projekty indywidualne. 
więcej →

MJS Studio

Usługi projektowe, doradztwo architektoniczne i wsparcie inwestorskie 

MJS Domy

Projekty domów jednorodzinnych (gotowe i indywidualne) oraz adaptacje 

Adaptacje projektów lokalnie

Adaptacje projektów Grodzisk Mazowiecki

Adaptacje projektów Grodzisk Mazowiecki

Planujesz budowę domu na terenie miasta Grodzisk Mazowiecki lub jego okolic? Sprawdź adaptacje wykonane przez MJS Studio na rzecz inwestorów z Twojego regionu!

Adaptacje projektów Otwock

Adaptacje projektów Otwock

Twój dom stanie w mieście Otwock lub jego najbliższych okolicach? Pozwól sobie przedstawić adaptacje projektów gotowych, które MJS Studio wykonało dla klientów będących Twoimi sąsiadami!

Adaptacje projektów Pruszków

Adaptacje projektów Pruszków

Dysponujesz parcelą budowlaną na terenie miejscowości Pruszków lub w jej pobliżu? Pozwól sobie zaprezentować adaptacje MJS Studio wykonane na rzecz inwestorów z Twojego sąsiedztwa!

Adaptacje projektów Legionowo

Adaptacje projektów Legionowo

Chcesz zrealizować projekt domu w miejscowości Legionowo i jej okolicach? Poznaj adaptacje projektów z MJS Studio przygotowane dla klientów z Twojego sąsiedztwa!

Adaptacje projektów Ożarów Mazowiecki

Adaptacje projektów Ożarów Mazowiecki

Budujesz dom w mieście Ożarów Mazowiecki lub jego okolicy? Zapoznaj się z realizacjami adaptacji projektów przygotowanych przez MJS Studio na rzecz inwestorów z Twojego regionu!

Adaptacje projektów Warszawa

Adaptacje projektów Warszawa

Masz działkę budowlaną w Warszawie lub okolicach stolicy? Dowiedz się, jakie adaptacje wykonaliśmy w MJS Studio dla klientów realizujących inwestycje w miejscowości Warszawa.

Adaptacje projektów Nowy Dwór Mazowiecki

Adaptacje projektów Nowy Dwór Mazowiecki

Budujesz się na terenie miasta Nowy Dwór Mazowiecki lub jego okolic? Zobacz adaptacje projektów przygotowane w MJS Studio na zamówienie inwestorów indywidualnych z Twojej okolicy!

Adaptacje projektów Piaseczno

Adaptacje projektów Piaseczno

Posiadasz działkę na terenie miejscowości Piaseczno lub w jej okolicy? Obejrzyj zrealizowane adaptacje wykonane przez MJS Studio na rzecz inwestycji w pobliżu Twojej działki!

Adaptacje projektów Lorem ipsum

Adaptacje projektów Wołomin

Pragniesz wybudować się na działce w miejscowości Wołomin lub jej okolicach? Dowiedz się, jakie adaptacje projektów wykonaliśmy w MJS Studio na rzecz klientów z tego obszaru!

Oszczędzasz

300 zł

Lorem ipsum

Rabat

Wybierz projekt gotowy
z katalogu naszych Partnerów i odbierz RABAT – 300zł na adaptację projektu:

Lorem ipsum

Partnerzy

Dom Projekt
KB Projekt
Pro Arte
Z500
Atrium
Malachit
MG Projekt
EcoCube
LK Projekt
Krajobrazy
Horyzonty
Home Koncept
Galeria Domów
Dom Plan
Domy Stylu
Domy Pasja
Dom Inanta
Domowe klimaty
Domena Projektów Domów
Domy Dla Ciebie
Archigraph
archon
dobre domy
arch dom
archi portal

Adres

ul. Sandomierska 19 lok. 6
02-567 Warszawa

Telefon

+48 22 299 42 39

EMAIL

biuro@domyiadaptacje.pl

FACEBOOK

Polub Nas!