Adaptacje projektów

MJS studio to doświadczona pracownia architektoniczna wykonująca adaptacje projektów gotowych mazowieckie. Dopasujemy kupiony przez Ciebie projekt do działki i Twoich potrzeb. Sprawdź, dlaczego warto zamówić adaptację projektu właśnie u Nas.

Adaptacje projektów

Adaptacje projektów

Zanim uzyskasz pozwolenie na budowę w oparciu o gotowy projekt domu, musisz dokonać jego adaptacji. Możesz zlecić ją jedynie biuru projektowemu, w którym pracują architekci posiadający uprawnienia budowlane. Postaw na pracownię z bogatym doświadczeniem i imponującym portfolio realizacji.
W MJS Studio dopasujemy wybrany przez Ciebie projekt gotowy do wymagań lokalnych, specyfiki działki oraz indywidualnych potrzeb. Dokonamy w nim zmian i modyfikacji, o których myślałeś jeszcze przed zakupem tego projektu. Adaptację wykonamy poprawnie, sprawnie i w rozsądnej, niewygórowanej cenie.

Wykonujemy adaptacje projektów gotowych na rzecz inwestorów prywatnych z województwa mazowieckiego. Obsługujemy klientów z Warszawy i okolic oraz miejscowości takich jak Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock czy Wołomin. Znamy Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego obowiązujące w wyżej wymienionych miastach, jak również cechy charakterystyczne lokalnych działek. Z tego względu możemy nazwać się jedną z najlepszych pracowni architektonicznych, w których można zamówić adaptacje projektów mazowieckie.

Nasza oferta

Sprzedaż projektów gotowych

Sprzedaż projektów gotowych

Posiadamy gotowe projekty domów od 20 sprawdzonych wydawców. Pomagamy w wyborze projektu domu na miarę oczekiwań i potrzeb. 

Adaptacje projektów mjs studio

Adaptacje projektów

Wykonujemy adaptacje projektów gotowych wraz ze zmianami projektowymi. Oferujemy też wsparcie w pozyskiwaniu dokumentów i pozwoleń na budowę.

Projekty indywidualne

Projekty indywidualne

Świadczymy usługi architektoniczne i proponujemy projekty indywidualne na zamówienie wymagających klientów prywatnych i firmowych. więcej →

Polecani Wykonawcy

Polecani Wykonawcy

Prowadzimy bazę sprawdzonych wykonawców działających na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, którą udostępniamy wszystkim klientom.

Kredyt na dom

Kredyt na dom

Proponujemy wsparcie w pozyskaniu finansowania inwestycji budowlanych. Z nami otrzymasz kredyt na dom na atrakcyjnych warunkach!

Projekty domów

Projekty domów

Projekty domów to nasza specjalność. Posiadamy bazę projektów gotowych i pracownię, w której wykonujemy adaptacje oraz projekty indywidualne. 
więcej →

3 + 14 =

Adres

ul. Sandomierska 19 lok. 6
02-567 Warszawa

Telefon

+48 22 299 42 39

EMAIL

biuro@domyiadaptacje.pl

FACEBOOK

Polub Nas!
Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This