Projekty indywidualne

MJS Studio to profesjonalne biuro projektowe oferujące
projekty indywidualne na zamówienie.

Jako architekci z pasją, tworzymy projekty domów, garaży, budynków gospodarczych oraz konstrukcji przemysłowych, komercyjnych i publicznych.

Poznaj atuty naszej oferty projektowej!

Projekty domów

Projekty indywidualne

Rynek projektów architektonicznych jest bardzo bogaty i obfituje w różnego typu projekty gotowe, wśród których z pewnością znajdziesz chociaż jeden mniej lub bardziej odpowiadający Twoim preferencjom. Jeśli jesteś z natury wymagający, możesz mieć jednak problem ze znalezieniem projektu skrojonego na miarę. W takim wypadku, powinieneś zgłosić się do biura architektonicznego oferującego projekty indywidualne. W MJS Studio wykonamy dla Ciebie projekt domu dopasowany do Twojej działki oraz specyficznych wymagań. Z uwagą wsłuchamy się w Twoje potrzeby i z przyjemnością odpowiemy na nie, dostarczając Ci projekt domu, o jakim zawsze marzyłeś.   

Oferujemy projekty indywidualne na rzecz inwestorów planujących budowę domu na ternie województwa mazowieckiego. Obsługujemy klientów ze stolicy i okolic miasta Warszawa oraz miejscowości takich jak Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Pruszków, Wołomin czy Otwock. Wykonujemy nie tylko projekty domów jednorodzinnych i do zabudowy bliźniaczej czy szeregowej, ale także projekty osiedli, budynków przemysłowych, magazynowych, komercyjnych oraz publicznych. Jesteśmy pracownią architektoniczną z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio realizacji, której warto zaufać. Świadczymy wysokiej jakości usługi projektowe w atrakcyjnych cenach. 

Nasza oferta

Sprzedaż projektów gotowych

Sprzedaż projektów gotowych

Prowadzimy sprzedaż projektów gotowych od 20 zaufanych partnerów. Podpowiadamy klientom gotowe projekty domów pasujące do ich działek i specyficznych, indywidualnych potrzeb.  więcej →

Adaptacje projektów

Adaptacje projektów

Oferujemy adaptacje projektów gotowych i wprowadzanie zmian w projektach typowych. Wspieramy także klientów w pozyskiwaniu dokumentacji i pozwoleń na budowę.  więcej →

Projekty indywidualne mjs studio

Projekty indywidualne

Opracowujemy projekty indywidualne na rzecz wymagających klientów. Przygotowujemy zarówno projekty domów, jak i projekty inwestycji budowlanych o większej skali. 

Polecani Wykonawcy

Polecani Wykonawcy

Udostępniamy bazę kontaktów do rzetelnych wykonawców budowlanych z Warszawy i województwa mazowieckiego. Polecamy firmy, ekipy i fachowców, którym warto zaufać. 

Kredyt na dom

Kredyt na dom

Wspieramy w uzyskiwaniu środków na realizację inwestycji budowlanych. Pomagamy w poszukiwaniach korzystnego finansowania – z nami wybierzesz dobry kredyt na dom! 

Projekty domów

Projekty domów

Naszą specjalizacją są projekty domów. Oferujemy zarówno projekty gotowe, jak i projekty indywidualne oraz adaptacje do warunków lokalnych i specyficznych wymagań klientów.
więcej →

MJS Studio

Projektowanie domów i innych budynków, adaptacje projektów gotowych, usługi architektoniczne

MJS Domy

Gotowe projekty domów jednorodzinnych i wielopokoleniowych, projekty indywidualne 

Oszczędzasz

300 zł

Lorem ipsum

Rabat

Wybierz projekt gotowy
z katalogu naszych Partnerów i odbierz RABAT – 300zł na adaptację projektu:

Partnerzy

Dom Projekt
KB Projekt
Pro Arte
Z500
Atrium
Malachit
MG Projekt
EcoCube
LK Projekt
Krajobrazy
Horyzonty
Home Koncept
Galeria Domów
Dom Plan
Domy Stylu
Domy Pasja
Dom Inanta
Domowe klimaty
Domena Projektów Domów
Domy Dla Ciebie
Archigraph
archon
dobre domy
arch dom
archi portal

15 + 15 =

Adres

ul. Sandomierska 19 lok. 6
02-567 Warszawa

Telefon

+48 22 299 42 39

EMAIL

biuro@domyiadaptacje.pl

FACEBOOK

Polub Nas!
Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest

Share This